Akcja charytatywna „Słonik Nadziei” – wsparcie potrzebujących dzieci z terenów województwa lubelskiego

2022-09-11

Od ponad 17 lat w lubelskim ośrodku Telewizji Polskiej realizowana jest akcja charytatywna „Słonik Nadziei”. Akcja ma na celu wspieranie potrzebujących dzieci z terenów województwa lubelskiego. Przygotowanie wyprawki szkolnej dla uczniów klas pierwszych w ramach akcji Słonik Nadziei zostało współfinansowane przez Bogdankę, Spółkę wspierającą zrównoważony rozwój Lubelszczyzny.

5 września 2022 roku w ramach akcji, kontynuując wieloletnią tradycję, Fundacja Centrum Nowoczesnej Edukacji przekazała swoje wsparcie w postaci wyprawek szkolnych dla uczniów klas pierwszych z Zespołu Placówek Oświatowych Rudniku i Szkoły Podstawowej w Płonce w Powiecie Krasnostawskim (woj. lubelskie). Pierwszoklasiści otrzymali paczki zawierające najlepszej jakości materiały szkolne, akcesoria oraz wyposażenie niezbędne każdemu uczniowi, a także wysokiej klasy plecaki, oraz paczki ze słodyczami od polskiego producenta.

Akcji przekazania prezentów towarzyszyła obecność TVP3 Lublin, na antenie której wyemitowano reportaż z wydarzenia.

ul. Adama Branickiego 9/48, 02-972 Warszawa

Celem naszej Fundacji jest wspieranie edukacji opartej o nowoczesne metody i techniki. Poprzez kulturę, sport i promowanie postawy proobywatelskich pragniemy przyłączyć się do procesu kształtowania ciekawości świata, szczególnie u dzieci i młodzieży.